Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty ceramiki to zaproszenie do twórczego rozwoju oraz wspaniały sposób na relaks. Glina to najbardziej naturalne tworzywo, które jest całkowicie poddane ludzkim dłoniom. Nie należy mylić jej z błotem – glina jest aksamitna i przypomina w dotyku modelinę. Zajęcia obejmują tworzenie dowolnych form płaskich lub przestrzennych. Zachęcam do wykonania przedmiotów, które później będą częścią domowej przestrzeni. Można wykonać przedmioty użytkowe np. kubek, paterę, talerze. Dla odważnych jest zaproszenie na skorzystanie z koła garncarskiego i wypróbowanie swoich sił w toczeniu. Gotowe prace ozdabiamy z użyciem różnych technik. Naczynia po pierwszym wypale można w pracowni również poszkliwić.
Polecam

Warsztaty dla dzieci

Praca z gliną jest tym co uwielbiają dzieci. Nic dziwnego! Intuicyjnie wyczuwają to co dla nich dobre i stymulujące. Glina pobudza wyobraźnię, kształtuje zdolności manualne ale również uczy twórczego rozwiązywania problemów i myślenia koncepcyjnego. Ponad to sam proces tworzenia jest dla dzieci ogromnym wyzwaniem, a ujarzmienie gliny to zastrzyk pozytywnej wiary w siebie i satysfakcji. Glina uczy pokory i cierpliwości. Jest skutecznym materiałem do pracy z dziećmi nadaktywnymi lub z zaburzeniami koncentracji. Ma zdolność absorbowania emocji. Jeśli szukasz naturalnej i przyjaznej formy twórczego rozwoju dla Twojego dziecka to ceramika jest idealna. Zachęcamy do wspólnego lepienia z dzieckiem – jest to recepta na wspólną przygodę.
Polecam

Warsztaty dla firm

Bez względu czy planujesz spotkanie integracyjne czy zależy Ci na zorganizowaniu firmowego szkolenia ceramika będzie tym co zaskoczy Twój zespół. Wspólna praca to możliwość poprawienia komunikacji i aktywnego relaksu. Chcesz wybrać kandydata do awansu? Czy tylko rozładować stres po wykonaniu trudnego projektu? Praca z gliną spełni Twoje oczekiwania i da niesamowitą okazję na integrację zespołu. Dbamy o dobrą, relaksującą i inspirującą atmosferę w trakcie zajęć. Istnieje możliwość wynajęcia koła garncarskiego wraz z instruktorem na zajęcia w plenerze. Polecam

 

Warsztaty dla szkół

Oferuję warsztaty dla szkół i przedszkoli. Proponuję nie tylko zajęcia ceramiczne, organizuję zajęcia  archeologiczne, które przybliżają dzieciom fascynującą dziedzinę archeologii poprzez zabawę. Ponad to oferuję zajęcia z malowania na szkle inspirowane polska sztuką ludową. Warsztaty ceramiki to niebywała okazja na stworzenie trwałych i pięknych upominków świątecznych lub na inne okazje. Zapewniamy wszystkie materiały i wypalenie prac. Pracujemy na naturalnych materiałach – nietoksycznych i bezpiecznych dla dzieci. Wszystkie prace stworzone przez dzieci należą do nich.  Bardzo zapraszam do kontaktu. Wspólnie ustalimy tematykę zajęć i dostosuję ofertę do Państwa oczekiwań.